ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРІАЗОЛІНУ В ПОЄДНАННІ З ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНОЮ ГЕМО- КОРЕКЦІЄЮ У ХВОРИХ НА ГОСТРІ ЛЕГЕНЕВІ НАГНОЄННЯ У ПІЗНЬОМУ ПЕРІОДІ ТРАВМАТИЧНОЇ ХВОРОБИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/195910Ключові слова:
травматична хвороба, тіотріазолін, легеневі нагноєнняАнотація
У роботі обгрунтована доцільність використання тіотріазоліну у складі передперфузійної підготовки та базової програми комплексного лікування хворих на гострі інфекційні деструкції легень у пізньому періоді травматичної хвороби.Посилання
Kostyuchenko AL, Bel'skikh AN, Tulupov AN. Intensivnaya terapiya posleoperatsionnoy ranevoy infektsii i sepsisa [Intensive care of postoperative wound infection and sepsis]. St. Petersburg: Foliant; 2000. 448 p. (in Russian).
Bel'skikh AN. Ekstrakorporal'naya gemokorrektsiya v lechenii ostrykh infektsionnykh destruktsiy legkikh [Extracorporeal hemocorrection in the treatment of acute infectious lung destruction] [abstract]. St. Petersburg; 1996. 501 p. (in Russian).
Bel'skikh AN, Gurevich KYa, Kostyuchenko AL. Sistemnaya i regionarnaya ekstrakorporal'naya immunokorrektsiya pri gnoynykh zabolevaniyakh legkikh [Systemic and regional extracorporeal immunocorrection for purulent lung diseases]. Pul'monologiya. 1994;2:59-62. (in Russian).
Zhiznevskiy YaA. Osnovy infuzionnoy terapii [The basics of infusion therapy]. Minsk: Vysshaya shkola; 1994. 228 p. (in Russian).
Gurevich KYa, Kostyuchenko AL. Ekstrakorporal'naya gemokorrektsiya v klinicheskoy meditsine [Extracorporeal hemocorrection in clinical medicine]. St. Petersburg: TsET; 1991. 26 p. (in Russian).
Boldina IG, Milkovskiy VG. Sposob lekarstvennoy profilaktiki povrezhdeniya eritrotsitov pri gemosorbtsii [The method of drug prevention of damage to red blood cells during hemosorption]. In: Endogennye intoksikatsii. St. Petersburg; 1994 p. 209-10. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).