ВИЗНАЧЕННЯ ПОРУШЕНЬ ІННЕРВАЦІЇ ТОВСТОЇ КИШКИ У ДІТЕЙ З ХРОНІЧНИМ КОЛОСТАЗОМ
DOI:
https://doi.org/10.24061/195883Ключові слова:
імуногістохімічний метод, хронічний колостазАнотація
Імуногістохімічним методом із застосуванням моноклональних і поліклональних антитіл та системи візуалізації LSAB2 (Dako) досліджені фрагменти товстої кишки у 16 дітей з хронічним колостазом. Застосування моноклональних і поліклональних антитіл має важливе значення для виявлення аномалій іннервації кишечнику.Посилання
Aprodu G, Mihăilă Doina, Botez C, Nedelcu Doina, Munteanu V, Gavrilescu Simona. Diagnosticul si tratamentul megacolonului congenital prin metode clasice. J. de Chirurgie. 2007;3(4):141-7.
Boman F, Corsois L, Paraf F. Maladie de Hirschsprung: attitude pratique. Ann. de Pathol. 2004;24(6): 486-98.
Matsuda H, Hirato J, Kuroiwa M, Nakazato Y. Histopathological and immunohistochemical study of the enteric innervations among varioaus types of aganglionoses including isolated ant syndromic Hirschsprung disease. Neuropathol. 2006;26(1):8-23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
![Creative Commons License](http://i.creativecommons.org/l/by-nc/4.0/88x31.png)
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).