ГІСТОТОПОГРАФІЯ МАТКОВИХ ТРУБ У ПЛОДІВ ЛЮДИНИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/195107Ключові слова:
маткові труби, плоди, людинаАнотація
У статті викладена гістотопографія оболонок маткової труби та її частин (лійки, ампули, перешийка та маткової частини) у плодовому періоді онтогенезу. Товщина стінки маткової труби у динамиці плодового періоду зростає в напрямку від лійки до маткової частини труби.Посилання
Voitenko SH. Deiaki mirkuvannia schodo rozvytku paramezonefrychnykh protok u zarodkovomu peredplodovomu periodakh ontohenezu liudyny [Some considerations regarding the development of paramedophonic ducts in the fetal pre-fetal periods of human ontogeny]. In: Proceegings of the naukovoi konferentsii. Aktual'ni pytannia morfohenezu. Chernivtsi; 1996. p. 72-3. (in Ukrainian)
Moldavskaya AA, Fedorova NN. Razvitie proizvodnykh paramezonefral'nykh kanalov v rannem ontogeneze cheloveka [The development of derivatives of paramesonephral canals in early human ontogenesis]. Astrakhan: Izd-vo AGMA; 2000. 345 p. (in Russian)
Kurt SL. The development of the caudal ligaments of the mesonephros and of the gonads a contribution to the development of the human gubernaculum (Hunteri). Anat. Embryol. 1993;88:571-7.
Silina TM. Znachennia anhiohenezu v rehuliatsii zhinochoi reproduktyvnoi systemy [The value of angiogenesis in the regulation of the female reproductive system]. Galician Medical Journal. 2003;10(2):181-2. (in Ukrainian)
Kolesnikov LL. Sfinkterologiya: klassifikatsiya sokratitel'nykh struktur cheloveka [Sphincterology: classification of human contractile structures]. Morphology. 2008;113(2):65. (in Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).