ПОШКОДЖЕННЯ СЕЧОВОДІВ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.24061/1727-0847.16.1.2017.68Ключові слова:
операції, онкологічні, сечоводи, пошкодженняАнотація
Представлений аналіз пошкоджень сечоводів під час видалення пухлин черевної порожнини у 19 хворих. Обговорені клініко-анатомічні передумови пошкоджень та методи реконструкцій. Шов сечовода або його пересадка в товсту кишку були методами вибору.
Посилання
Berkmen F, Peker AE, Alagö H, Ayyildiz A, Arik AI, Başay S. Treatment of iatrogenic ureteral injuries during various operations for malignant conditions. J Exp Clin Cancer Res. 2000 Dec;19(4):441-5.
Summerton DJ, Kitrey ND, Lumen N, Serafetinidis E, Djakovic N; European Association of Urology. EAU Guidelines on iatrogenic trauma. Eur Urol. 2012 Oct;62(4):628-39.
London S. New Model Predicts Risk Of Ureteral Injury Related To Colorec-Tal Surgery. ACS surgery News. 2012;11:441-4.
Zilberman DE, Rimon U, Morag R, Winkler HZ, Ramon J, Mor Y. Non-surgical treatment of iatrogenic postoperatively diagnosed ureteral injuries. Isr Med Assoc J. 2015 Apr;17(4):227-30.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).