ВЕНОЗНИЙ ТРОМБОЕМБОЛІЗМ У ХІРУРГІЇ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24061/1727-0847.16.1.2017.11Ключові слова:
венозний тромбоемболізм, переміжна пневмокопресіяАнотація
На основі аналізу результатів лікування 62 хворих після оперативних втручань на органах травлення у ДУ “НІХТ імені О.О. Шалімова” НАМН України впродовж 2015-2016 років виявлено, що використання препарату надропарин кальцію (фраксипарин) і переміжної пневмокомпресії нижніх кінцівок дозволяє знизити частоту післяопераційних тромбозів, а також поліпшити ефективність результатів лікування.Посилання
Wong P, Baglin T. Epidemiology, risk factors and sequelae of venous thromboembolism. Phlebology Phlebology. 2012;27 Suppl 2:2-11.
Bĕlohlávek J, Dytrych V, Linhart A. Pulmonary embolism, part I: Epidemiology, risk factors and risk stratification, pathophysiology, clinical presentation, diagnosis and nonthrombotic pulmonary embolism. Exp Clin Cardiol. 2013 Spring;18(2):129-38.
Dahlbäck B. Advances in understanding pathogenic mechanisms of thrombophilic disorders. Blood. 2008 Jul 1;112(1):19-27.
Martinelli I1, Battaglioli T, Razzari C, Mannucci PM. Type and location of venous thromboembolism in patients with factor V Leiden or prothrombin G20210A and in those with no thrombophilia. J Thromb Haemost. 2007 Jan;5(1):98-101.
Heit JA. Thrombophilia: common questions on laboratory assessment and management. Hematology Am Soc Hematol Educ Program. 2007:127-35.
Rosendaal FR, Reitsma PH. Genetics of venous thrombosis J Thromb Haemost. 2009 Jul;7 Suppl 1:301-4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).