ЧАСТКОВИЙ НЕКРОЗ СТРУКТУР КАНАЛУ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ ЯК НАСЛІДОК НЕВДАЛОГО ЕНДОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24061/1727-0847.12.3.2013.15Ключові слова:
канал нижньої щелепи, судинно-нервовий пучок, ендодонтичне лікування, кореневий каналАнотація
В умовах клініки апробована методика видалення пломбувального матеріалу з нижньощелепного кореневого каналу. На основі клінічних та рентгенологічних даних доведено ефективність методу.Посилання
Tronstad L, translation from English by ed. Vinogradova TF. Clinicheskaya endodontia [Clinical endodontics]. Moscow: MEDpressinform; 2009. 288 p. (in Russian).
Shumskij AV, Pozdnij AY. Endodontij v voprosah i otvetah [Endodontics in questions and answers]. Samara: Samarskij medinstitut “Reviz”; 2003. (in Russian).
Mathog RH, Toma V, Clayman L, Wolf S. Nonunion of the mandible: an analysis of contributing factors. J Oral Maxillofac Surg. 2000 Jul;58(7):746-52; discussion 752-3.
Fennis JP, Stoelinga PJ, Jansen JA. Mandibular reconstruction: a clinical and radiographic animal study on the use of autogenous scaffolds and platelet-rich plasma. Int J Oral Maxillofac Surg. 2002 Jun;31(3):281-6.
Mauro S, Orlando L, Panzoni R, Orlando PF. Platelet gel biotechnology applied to regenerative surgery of intrabony defects in patients with refractory generalized aggressive peridontitis. Case report. Minerva Stomatol. 2003 Jul-Aug;52(7-8):401-12.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
ВІДКРИТИЙ ДОСТУП
а) Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
б) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
в) Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).