Членство у професійних асоціаціях та об'єднаннях

Видавець цього журналу - Bukovinian State Medical University - має міжнародний авторитет у світі наукового видання. Він є членом і бере активну участь у діяльності наступних професійних асоціацій:


Статус в Україні

##plugins.generic.journalIndexing.public.statusUkraineDescription.##
Свідоцтво про державну реєстрацію № КВ № 6031 від 05.04.02 р. (копія свідоцтва)

##plugins.generic.journalIndexing.manager.form.ukraine.scientific.##

  • з медичних наук (наказ від 14.10.09 р.)

Бази данних наукової інформації

Каталоги та системи пошуку

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).
Link

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.

Міжнародний комітет редакторів медичних журналів (ICMJE) публікує перелік журналів біомедичної проблематики, які дотримуються Рекомендацій щодо проведення, оприлюдення, редагування та публікації наукових робіт у медичних журналах.
Рекомендації ICMJE розроблені для того, щоб популяризувати кращі приклади дотримання етичних стандартів під час проведення біомедичних досліджень, оприлюдення наукових робіт та інших матеріалів у медичних журналах, а також для того, щоб допомогти авторам, редакторам, рецензентам та іншим особам, залученим до редакційних процесів створювати та розповсюджувати якісну біомедичну наукову інформацію.
Link

OpenAIRE (Open Access Infrastructure for Research in Europe) - це проект, який розвивається в рамках політики відкритого доступу Європейської комісії, і має своєю метою підтримку дослідної інфраструктури для виконання мандату відкритого доступу Європейського Союзу. Це сховище охоплює джерела інформації з усіх галузей знання і має обсяг більше 11,5 млн наукових публікацій (статей журналів, дисертацій, книжок, лекцій, звітів та ін.), отриманих з 610 сховищ установ 52 держав.

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.
Link

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.
Link